آزمون ورودی به پایه دهم مجموعه مدارس سلام سال 99

مجموعه مدارس سلام در شروع دهه سوم فعالیت خود، با پیاده‌ سازی طرح های زیربنایی تعلیم و تربیت مبتنی بر ارزشهای فرهنگی و دستاوردهای علمی و با هدف جذب دانش آموزان مستعد در حوزه‌های مختلف، مراحل پذیرش خود را در سطح کشور و در تمامى مقاطع آغاز مى‌نماید.

اگر شما دانش آموز مستعدى هستید و یا پدر و مادرى آینده‌نگر مى‌باشید، مى‌توانید با درج اطلاعات اولیه خود در سامانه ثبت نام اطلاعات لازم را از کارشناسان سلام دریافت نمایید.

روند ثبت نام دبیرستان های متوسطه دوره دوم

روند ثبت نام دبیرستان های متوسطه دوره اول

روند ثبت نام پیش دبستان و دبستان

مسابقات پژوهشی سلام کاپ

مسابقات پژوهشی سلام کاپ جشنواره‌ای ملی است که از سال ۱۳۸۹ توسط مجموعه مدارس سلام برگزار می گردد. دانش آموزان پژوهشگر سلام و دیگر مدارس ایران در این رویداد بزرگ سالانه ضمن معرفی توانمندی های خود در رقابتی دانش آموزی شرکت می نمایند.

جشنواره ورزشی

با توجه به اهمیت سلامت جسم و توجه ویژه به ورزش در مدارس  جشنواره مسابقات ورزشی سلام همه ساله در یکی از بزرگترین ورزشگاه های ایران برگزار می گردد . در این رخداد دانش آموزان پسر و دختر به تفکیک در رشته های مختلف ورزشی متناسب با مقطع خود به رقابت می پردازند.

مسابقات فرهنگی هنری اسوه حسنه

جشنواره فرهنگی و هنری مجموعه مدارس سلام که با نام اسوه حسنه برگزار می گردد فرصتی است برای دانش آموزان که ضمن کسب مهارتهای لازم در حوزه های فرهنگی و هنری در مدارس سلام در فضایی دوستانه در این جشنواره رقابتی سالم را تجربه و توانمندی های خود را در فضایی بزرگتر نمایش دهند .

گالری فیلم

گالری تصاویر

شس۳۳۳

سوالات متداول FAQ

سوال۱ :هنگام ثبت نام با وارد کردن شماره ملی درفرم ثبت نام ایراد گرفته می شود که شاره کد ملی اشتباه یا تکراری است.برای این کار چه باید کرد ؟
پاسخ : در صورتیکه قبلا فرم ثبت نام را تکمیل کرده اید با استفاده از پیگیری ثبت نام با وارد کردن شماره ملی می توانید وارد پنل ثبت نام شوید. در غیر اینصورت با شماره تلفن ۷۱۰۵۹ دفتر مرکزی مجموعه مدارس سلام تماس حاصل فرمائید.

سوال ۲ : در کارنامه ای که از مدرسه دریافت کرده ایم معدل درج نشده است. در فرم ثبت نام در قسمت معدل چه چیزی را باید وارد کنیم ؟
پاسخ : با توجه به زمان اعلام معدل از مدرسه مورد نظر در قسمت فیلد معدل می توانید کلمه “نامشخص” را وارد بفرمایید.

سوال ۳ : در کارنامه ای که از مدرسه دریافت کرده ایم معدل به صورت توصیفی درج شده است. در فرم ثبت نام در قسمت معدل چه چیزی را باید وارد کنیم ؟
پاسخ : با توجه به اینکه معدل به صورت توصیفی بیان شده است در قسمت فیلد معدل کلمه “توصیفی” را وارد بفرمایید.

سوال ۴: پس از ثبت نام در سایت سلام برای من کد تاییدیه ارسال نشده است. باید چه کاری انجام دهم ؟
پاسخ : ابتدا وارد لینک ناحیه کاربری شوید و با درج شماره ملی خود، رمز عبور ورود به ناحیه کاربری برای شما ارسال خواهد شد.سپس بعد از ورود به ناحیه کاربری می توانید کد پیگیری خود را مشاهده کنید.در غیر اینصورت با شماره ۷۱۰۵۹ دفتر مرکزی مجموعه مدارس سلام تماس حاصل فرمائید.