23 سپتامبر

بسمه تعالی

با استعانت از درگاه خداوند متعال و بزرگداشت مقام والای شهدای بزرگوار و ایثارگران سرافراز انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی، سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ را در حالی آغاز می‌کنیم که آوای زنگ مهر در پایان دومین دهه فعالیت مجموعه مدارس سلام در ۵۰ واحد آموزشی تهران و ۴ استان دیگر کشور عزیزمان طنین انداز گردیده است.

 سال تحصیلی گذشته را با کوله باری از افتخارات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و با حضور موفق در عرصه های علمی اعم از حائزین رتبه های برتر ورود به دانشگاه ها، المپیادهای علمی، جشنواره های فرهنگی و همچنین مسابقات و جشنواره های پژوهشی داخلی و بین المللی پشت سر می‌گذاریم. سالی که حاصل آن پیشتازی و کسب رتبه اول در میان تمامی مجتمع های آموزشی فعال در عرصه آموزش غیردولتی کشور بود. موفقیت‌هایی که ثمره تلاش های بی وقفه همه شما معلمان گرامی، مربیان و دانش آموزان عزیزمان بوده است.

 سال تحصیلی جدید را نیز با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر عزم راسخ همه شما عزیزان در تمامی شئون این مجموعه معظم فرهنگی – آموزشی آغاز می‌کنیم. شروعی که امید است در خاتمه آن با ارتقاء و تقویت فعالیت‌های فرهنگی و تربیت اخلاقی علاوه بر تلاش های علمی آموزشی در تمامی بخش ها شاهد ظهور و بروز هر چه بیشتر دستاوردهای تربیت انسان صالح باشیم.