1%

salamsch.com

بهترین مدارس متوسطه اول پسرانه مشهد

انتخاب بهترین مدارس متوسطه اول مشهد، انتخابی سرنوشت‌ساز

انتخاب رشته دانشگاهی خوب از یک انتخاب رشته مناسب در دوران متوسطه دوم و سال دهم آغاز می‌شود. اما همه ما می‌دانیم که انتخاب رشته پایه نهم به دهم ارتباط مهمی با نمرات کسب‌شده در بعضی دروس در پایه‌های هفتم و هشتم و نهم دارد. اگر در مشهد زندگی می‌کنید حتما تا به حال لیست دبیرستان های دوره اول پسرانه مشهد را تهیه کرده‌اید تا از بین بهترین مدارس مشهد یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. این یکی از وظایف مهمی است که هر پدر و مادری دوست دارد به بهترین نحو انجام بدهد. اما بهترین مدارس متوسطه اول یا باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند تا وارد لیست بهترین‌ها بشوند؟ برای پیدا کردن این ویژگی‌ها تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا با استفاده از این نکات بتوانید بهترین دبیرستان های مشهد را تشخیص دهید. همچنین در بخش انتهایی این مقاله به سراغ معرفی بهترین مدارس دوره اول متوسطه پسرانه مشهد هم رفتیم و از رازهای موفقیت این مدارس گفتیم.

بهترین مدارس مشهد را چطور بشناسیم؟

در اولین مرحله از انتخاب بهترین مدارس متوسطه اول شاید خوب باشد که این سوالات را از خودتان بپرسید:

 • این مدرسه برای فردیت و استعداد فرزند من به اندازه کافی ارزش قائل است؟
 • با برگزاری اردوهای تفریحی و یا انواع سفرهای دانش‌آموزی می‌تواند به رشد اجتماعی فرزند من کمک کند؟
 • ساختار آموزشی این مدرسه باارزش‌های مذهبی و فرهنگی من سازگار است؟
 • این مدرسه می‌تواند به عبور هر چه‌بهتر فرزند من از دوران بلوغ کمک کند؟

اگر جواب تمام سؤالات بالا مثبت بود، می‌توانید نام مدرسه مورد نظر را با خیال راحت در لیست بهترین دبیرستان های دوره اول پسرانه مشهد قرار بدهید.

لیست دبیرستان های دوره اول پسرانه مشهد

سند افتخارات

مدارس خوب یک طومار بلندبالا از موفقیت‌هایشان دارند. و احتمالا هرچند وقت یک‌بار اسم دانش‌آموزانشان را به‌عنوان برنده و برگزیده در انواع مسابقات رباتیک و انواع المپیادهای دانش‌آموزی می‌شنوید.

استفاده از معلم های برجسته

اگر سری به دفتر خاطرات آدم‌های اندیشمند بزنیم، قطعاً چشممان به حضور پررنگ معلم‌های بزرگ در مسیر زندگی و یادگیری‌شان می‌خورد. دانش‌آموزان هرچقدر هم که بااستعداد باشند نیاز به یک راهنما برای طی کردن درست مسیر دارند. بهترین مدارس متوسطه اول مشهد هم از این نکته آگاه هستند و معمولاً سعی می‌کنند بهترین معلم‌ها را با توجه به نتایج و دستاوردهایشان انتخاب کنند و از آن‌ها برای آموزش هرچه بهتر کمک بگیرند.

فضاهای آموزشی جذاب و به‌روز

قلب از چند حفره تشکیل‌شده است؟ رگه‌ای قلب وارد کدام حفره می‌شوند؟ دریچه‌ها دو لتی و سه ‌لتی در کدام بخش‌ها قرار گرفتند؟ حفظ کردن جای تمام این دریچه‌ها و حفره‌ها قطعاً کار سختی است. حالا تصور کنید که در یک آزمایشگاه زیست‌شناسی خودتان بتوانید آستین‌ها را بالا بزنید و یک قلب واقعی یا حتی مدل قلب را با خیال راحت بررسی کنید. بهتان قول می‌دهیم بعدازاین بررسی جای تک‌تک حفره‌ها و دریچه‌های قلب در خاطرتان می‌ماند. بهترین مدارس متوسطه اول دخترانه مشهد یا بهترین دبیرستان دوره اول پسرانه مشهد هم از تاثیر آموزش همراه باتجربه غافل نمی‌شوند. آن‌ها معمولا آزمایشگاه شیمی، کتابخانه پر از کتاب‌های جذاب و فضایی متناسب برای مطالعه، زمین ورزشی کارآمد دارند تا آموزش را در تمام جنبه‌ها و بهترین شکل پیش ببرند.

ساختار و موقعیت جغرافیایی بهترین دبیرستان پسرانه

یک دبیرستان تاریک و کوچک نه تنها بچه‌ها را از درس خواندن دل‌زده می‌کند بلکه باعث می‌شود آن‌ها از دوران خوش نوجوانی هم خاطرات لذت‎بخشی نداشته باشند. پس هنگام انتخاب بهترین مدرسه متوسطه اول دخترانه مشهد یا بهترین مدرسه متوسطه اول پسرانه مشهد خوب است که حواستان به نور مدرسه و سیستم تهویه به روز باشد. در کنار این ماجرا خوب است که به مسیر مدرسه و در دسترس بودن آن هم توجه کنید. هر چند حضور اساتید برجسته و کیفیت آموزشی درست معمولا باید در اولویت قرار بگیرد و می‌توانید در صورت پیدا کردن بهترین مدرسه متوسطه اول مشهد، آموزش بهتر را در اولویت قرار بدهید و از سرویس مدرسه برای دسترسی آسان‌تر استفاده کنید.

بهترین دبیرستان پسرانه مشهد

معرفی بهترین دبیرستان دوره اول پسرانه مشهد از نوع سلام

مجموعه مدارس سلام با هدف احترام به استعدادهای فردی دانش آموزان و با کمک استادهای مجرب از سال ۱۳۸۰ شروع به کارکرد. با افزایش موفقیت‌های این مدرسه شعبه‌های مجموعه‌ی سلام در سایر شهرها ازجمله مشهد فعالیت خود را آغاز کردند. ساختار آموزشی تمام مدارس مجموعه سلام به شکل یکپارچه است. این مدارس با هدف احترام به تخصصی شدن آموزش‌ها و رشته‌ها بخش‌های تخصصی مختلف را راه‌اندازی کرده است که در لیست زیر مشاهده می‌کنید:

 • دپارتمان تخصصی آموزش
 • دپارتمان تخصصی زبان انگلیسی
 • دپارتمان تخصصی کامپیوتر و فناوری‌های مدرن
 • دپارتمان تخصصی پژوهش
 • دپارتمان تخصصی مشاوره و مهارت‌های زندگی
 • دپارتمان تخصصی تغذیه و جسم
 • دپارتمان تخصصی ورزش

مجموعه مدارس سلام مسیر آموزش را از راهی تخصصی و حرفه‌ای پیگیری می‌کند و همین مسئله شعبه سلام مشهد را جزو بهترین مدارس مشهد قرار داده است. پیش از این در مطلبی نیز درباره معیارهای انتخاب یک دبستان خوب مقاله‌ای با عنوان انتخاب بهترین ابتدایی مشهد نوشتیم که توصیه می‌کنیم اگر کودکی در سنین پیش‌دبستانی و دبستان دارید آن را هم مطالعه کنید.

دبیرستان ثامن سلام یکی از بهترین مدارس متوسطه اول پسرانه مشهد

دبیرستان متوسطه دوره اول پسرانه سلام ثامن بر اساس معیارهایی که در این مقاله برشمردیم، یکی از بهترین مدارس متوسطه اول پسرانه مشهد است که پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را بررسی کنید. اطلاعات این دبیرستان را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 • آدرس: مشهد، چهارراه فرامرز عباسی، ابن‌سینای غربی، خیابان گلشن، نبش گلشن چهار
 • شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۵۴۸۸۱
 • آدرس سایت: دبیرستان متوسطه دوره اول پسرانه سلام ثامن

دبیرستان ثامن سلام

دبیرستان متوسطه اول دخترانه مشهد سلام

در حال حاضر شعبه سلام دختران مشهد راه‌اندازی نشده است. اما خبر خوب اینکه افتتاح این شعبه نزدیک است و اگر دوست دارید می‌توانید شماره تلفنتان را در بخش پایانی مقاله بنویسید تا به محض افتتاح مدرسه دوره اول متوسطه دخترانه مشهد با شما تماس بگیریم.

سخن پایانی

دوران نوجوانی دوران بلوغ و تحول است. در همین دوران است که شالوده‌ی شخصیتی بچه‌ها شکل می‌گیرد و یک برخورد اشتباه یا یک آموزش غلط می‌تواند تا سال‌ها در شخصیت نوجوان و جوان تاثیر بگذارد. با توجه به همین اهمیت هم در این مقاله به سراغ بررسی ویژگی‌های یک مدرسه متوسطه پسرانه مناسب رفتیم تا بر اساس آن به مخاطبانی که در مشهد زندگی می‌کنند در انتخاب بهترین دبیرستان مشهد کمک کنیم. درنهایت اگر فکر می‌کنید برای انتخاب بهترین دبیرستان پسرانه مشهد نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید شماره تلفنتان را در کادر زیر وارد کنید و با مشاوره‌های مدارس سلام به شکل رایگان صحبت کنید و بهترین تصمیم را برای آینده فرزندتان بگیرید. مدارس سلام به جز تهران تاکنون در سه شهر مشهد، شاهرود و تبریز شعباتی را تأسیس کرده است. به طور مثال می‌توانید به مقاله لیست مدارس دوره اول متوسطه تبریز نگاهی بیندازید.

سوالات متداول انتخاب بهترین دبیرستان پسرانه مشهد

 1. چگونه بهترین دبیرستان پسرانه مشهد را انتخاب کنیم؟
  نکات متعددی برای انتخاب دبیرستان در مقطع اول و ازن وع پسرانه وجود دارند که در این مقاله توضیح دادیم که با بررسی آن‌ها می‌توانید به لیست بهترین دبیرستان های مشهد برسید.
 2. کدام مدرسه دبیرستان در مشهد خوب است؟
  بر اساس میزان هزینه و انتظاراتی که از یک دبیرستان پسرانه دارید می‌توانید یکی از مدارس نمونه دولتی مشهد را انتخاب کنید.
 3. آیا مجموعه مدارس سلام در مشهد شعبه متوسطه اول پسرانه دارد؟
  بله مدرسه ثامن سلام مجموعه دوره اول متوسطه مدارس سلام در مشهد است که در این مقاله شماره تلفن، آدرس و مکان آن روی نقشه را قرار داده‌ایم.
 4. ثبت نام دوره اول متوسطه سلام مشهد چگونه است؟
  ابتدا از طریق وبسایت مدرسه پیش ثبت نام انجام دهید سپس از طرف مدرسه با شما تماس گرفته می‌شود تا مراحل پذیرش از جمله شرکت در همایش و تور مجازی، سنجش دروس ریاضی، علوم، فارسی و هوش، ارزیابی سوابق و در نهایت مصاحبه با دانش‌آموز و اولیا را انجام دهید.

Share on whatsapp
Share on telegram
مقالات و نشریه‌های مجموعه مدارس سلام

انتخاب بهترین مدارس متوسطه اول مشهد، انتخابی سرنوشت‌ساز

جهت دانلود این مقاله به صورت فایل کلیک کنید

جهت دریافت اطلاعیه ها و اخبار مجموعه مدارس سلام شماره تماس یا ایمیلتان را وارد کنید

لطفا شماره موبایل خود را وارد نمائید