مشاوره و هدایت تحصیلی متوسطه اول

جلسات مشاوره‌ای والدین

این جلسات که به همراهی یک روانشناس متخصص و در رابطه با مسائل دانش‌آموزان و خانواده‌های ایشان است، هم به صورت مجازی و هم به صورت حضوری برگزار می‌گردند.

مشاوره با دانش‌آموختگان رشته‌های متفاوت

یکی از برنامه‌های مجموعه مدارس سلام در راستای انتخاب رشته‌ی دانش‌آموزان، آشنایی کامل و دقیق آنها با رشته‌های دانشگاهی مختلف است. در این راستا تلاش کرده‌ایم با دعوت از دانش‌آموختگان فعال و موفق در رشته‌های مختلف، حوزه‌ی وسیعی از رشته‌های دانشگاهی را به فرزندانمان معرفی کنیم تا در زمان انتخاب، بینش گسترده‌تری داشته باشند.

برگزاری کارگاه‌های آشنایی با بازار کار

پارامتر مهم دیگر در فرایند انتخاب رشته، داشتن آگاهی کامل و واقع بینانه نسبت به بازار کار رشته‌های مختلف است. به همین جهت یکی از برنامه‌های مجموعه مدارس سلام برای انتخاب رشته‌ی موفق فرزندانمان، برگزاری کارگاه‌های آشنایی با بازار کار است.

مشاوره‌ی فردی با دانش‌آموزان

تجربه نشان داده، همراهی یک فرد مشاور و متخصص در مسیر کسب علم و دانش، دانش‌آموزان را سریع‌تر و راحت‌تر به نتیجه‌ی مطلوب می‌رساند. برنامه‌ی مشاوره‌های فردی مسئولین پایه در مدارس سلام به طور مرتب به منظور بررسی وضعیت تحصیلی و هدایت دانش‌آموزان و همچنین رشد آموزشی و اخلاقی صورت می‌گیرد. 

مشاوره‌ی روانشناسی

حضور روانشناسان متخصص و مجرب در حوزه‌ی کودکان و نوجوانان این اطمینان خاطر را برای ما و خانواده‌های محترم فراهم می‌کند که اگر زمانی، هر کدام از فرزندانمان، به دلایل مختلف نیاز به مشاوره‌ی فردی داشتند، می‌توانند از همراهی و راهنمایی‌های همکارانمان بهره‌‌مند گردند.

به ما بپیوندید!

برای دریافت مقالات دوره‌ای در زمینه آموزش و تربیت فرزندتان، ایمیل خود را وارد کنید