بسمه تعالی

مجموعه مدارس سلام این افتخار را دارد که پس از دو دهه فعالیت مستمر در تعلیم و تربیت دانش‌آموزان میهن عزیزمان، کوله باری از افتخارات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی را در اختیار دارد و حضوری موفق در المپیادهای علمی، جشنواره‌های فرهنگی و همچنین مسابقات و جشنواره‌های پژوهشی داخلی و بین‌المللی داشته است.

سخن مدیرعامل مجموعه مدارس سلام

امروز آوازه خدمات‌رسانی ما در ۶۰ واحد آموزشی تهران و ۴ استان دیگر کشورمان با چنان وسعتی طنین‌انداز شده که خاستگاه مردمی جدی و مستحکمی برای توسعه کمی این مجموعه در میان دانش‌آموزان عزیز، اولیا محترم و نیز سایر مدارس به وجود آورده است. این مجموعه معظم فرهنگی – آموزشی با تکیه بر تجارب گذشته خود تلاش می‌کند با افزایش کارایی مدارس، ارتقاء و همچنین بهبود مستمر سطح کیفی آموزش و پرورش در راستای اسناد بالادستی، خدماتی متمایز نسبت به سایر مدارس و موسسات ارایه کند.

مجموعه مدارس سلام خود را نسبت به اجتماع مسئول و  به فضایل اخلاقی بر اساس شعائر و آموزه های دینی پایبند می داند و کلیه مدیران، مدرسان و کارکنان مجموعه سلام، درستی و صداقت را در تمام امور سر لوحه کار خود قرار می‌دهند. امیدواریم با ارتقاء و تقویت فعالیت‌های فرهنگی و تربیت اخلاقی، علاوه بر تلاش‌های علمی- آموزشی در تمامی بخش‌ها، شاهد ظهور و بروز هر چه بیشتر دستاوردهای تربیت انسان صالح باشیم. از خداوند متعال برای خود و همه عزیزان مسئول در این مسیر، توفیق خدمت‌گذاری بیشتر به آینده‌سازان میهن اسلامی‌مان را خواستارم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دکتر فاضل

مدیریت محترم مجموعه مدارس سلام