سلام کاپ

سلام کاپ جشنواره ایست متشکل از دو بخش دستاوردهای علمی و مسابقات پژوهشی که هر ساله با هدف تقویت و توسعه روحیه تحقیق و پژوهش در سطح دانش آموزی برگزار میگردد. در بخش دستاوردهای علمی این جشنواره اختراعات، اکتشافات و مقالات در ۱۱ بخش، برق و الکترونیک، علوم انسانی، مکانیک، هنر و عکاسی، ادبیات و زبان فارسی، ریاضی، شیمی، فیزیک و اخترفیزیک، پزشکی و علوم زیستی، کامپیوتر و معماری به رقابت می پردازند. در بخش مسابقات، سازه های دانش آموزان در حوزه های

مسابقات رباتیک
مسابقات هوافضا
مسابقات آی تی
مسابقات ماشین های شیمیایی
و مسابقات سازه های ماکارونی

به رقابت می پردازند. این جشنواره هر ساله در یکی از دانشگاه های مطرح پایتخت برگزار می گردد. اولین دوره این جشنواره در دانشگاه شهید رجایی ، دومین دوره در دانشگاه شهید عباسپور ، سومین دوره جشنواره سلام کاپ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و در محل این دانشگاه و چهارمین دوره در دانشگاه شهید رجایی برگزار گردید.

همچنین پنجمین دوره ی سلام کاپ ۲۰ و ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه شهید رجایی با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰۰ دانش آموز برگزار گردید و اینک ششمین دوره مسابقات سلام کاپ  ۷ و ۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ پیش روست.

ستاد برگزاری مسابقات (دبیرستان سلام دیباجی)

شماره تماس

قدم سوم(ثبت اعضا)

پس از ثبت تیم در گرایش های مختلف، شما باید اقدام به ثبت اعضای تیم نمایید. دقت داشته باشید یک فرد نمی تواند در دو تیم مختلف در یک رشته شرکت نماید. به این معنی که برای مثال فرد الف نمی تواند در دو تیم مسیریاب شرکت کند.

قدم دوم(ثبت تیم)

مراکز مختلف می توانند دارای یک یا چند تیم باشند و هیچ محدودیتی در ثبت تیم ها وجود ندارد. پس از ثبت مرکز و ورود به سیستم مدیریت سایت، شما می توانید از طریق منو ثبت تیم، مشخصات تیم های خود را ثبت نمایید.

قدم اول(ثبت نام مدرسه)

برای شرکت در مسابقات ابتدا باید در سایت مدرسه و یا مرکزی که از آن قصد شرکت در مسابقه را دارید، با استفاده از منوی ثبت نام، ثبت نمایید. دقت داشته باشید، تیم ها با توجه به مراکزی که از آن شرکت کرده اند تقسیم بندی می شوند. در صورتی که به صورت آزاد می خواهید در مسابقات شرکت کنید. نام مرکز را آزاد وارد نمایید. یادآوری این نکته الزامی است که شرکت برای عموم مدارس کشور آزاد می باشد.
null
مسابقات سازه ماکارونی
مسابقات سازه سبک
مسابقات سازه راندمانی
مسابقات سازه فشاری
null
مسابقات ماشین شمیایی
مسابقات ماشین شیمیایی

null
هوافضا
مسابقات راکت آبی
مسابقات گلایدر دست پرتاب
مسابقات هاورکرافت
null
رباتیک
مسابقات مسیر یاب ،مسابقات امدادگر الف
مسابقات امدادگر ب ، مسابقات فوتبالیست
مسابقات کواسپیس، مسابقات جنگجو سبک وزن
بازگشت به بالا